PASTA CİLA
PASTA CİLA

PASTA CİLA

 

Her birimiz araçlarımızın her daim ilk günkü görüntüsünde olmasını istemekteyiz. Bunun için araç ne kadar temiz tutulmaya çalışılsa da zamanla boya üzerinde oluşan tabakalar, çizikler, pislikler, matlaşma ve güneş yanıkları nedeniyle çirkin bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Firma olarak araç pasta cila  aracınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.


Pasta Cila Nedir ve Nasıl Yapılır?


Pasta bir nevi zımparalama işlemidir. Yani araç üzerindeki dalgalanmaları, pislikleri ve taşlardan dolayı oluşan çizikleri boyanın üst yüzeyinden seyrelterek temiz ve kusursuz bir yüzey oluşturur. Cila ise pastadan sonra yapılan bir uygulamadır. Boya üzerine vurulan çok ince bir katman ile araca parlaklık, estetik ve taş darbelerine karşı koruma kazandırır.


Pasta ve cila işlemlerinin amatör ellerde yapılması büyük sorunlara yol açmaktadır. Aşırı baskı uygulanarak yapılan bir pasta işleminden sonra boya yakılarak aracın değeri büyük ölçüde düşmektedir. Ayrıca kalitesiz işçiliklerle yapılan cila işlemi araçta kalıcı görüntü kirliliğine yol açacaktır. 

 

Uzman ustalarımızda büyük bir titizlik ve kaliteli işçilikle araçlarınıza pasta-cila hizmetleri sunmaktayız.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014